Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslovili jsme některé ze známých osobností, aby se vyjádřily k produkci naší skupiny. Někteří z oslovených svolili s podmínkou, že jejich názor bude současně uveden také v bulvárních médiích. Zde jsou některé z těchto názorů:

ObrazekBravo hoši! Projevili jste odvahu vytáhnout jednu z mých starých vykopávek /Ty si myslíš, že celej svět pozn. / a předstoupit s ní před publikum. Když vybrousíte hudební provedení, které mi připadá ještě dost dřevácké, bude to obstojná zábava. Ale pozor! zpěvák si nesmí při hraní číst ty svoje komiksy co má na tom pultíku .....

Ondřej Hejma /muzikant z kapely Žlutý pes, člen poroty Česko hledá Superstar foto vlevo/

Hrajou málo Kabátů a Tří sester. Babahed je lepší. Obrazek Přijdou si klidně v devět večer po zkoušce ke mně do hospody a chtějí po mě pivo! Nepřestanou votravovat ani když jim řikam, že nic nedostanou.Správně bych na jejich zábavách neměl platit vstup.

Libor Plzák /výčepní  restaurace Šumava foto vpravo/

ObrazekNo to snad mládenci ani nemyslíte vážně! Takovéto produkty pokleslé pivní, řekl bych švejkovské zábavy, mi připadají nedůstojné české kultury. Ano, kapela hraje pouze po hospodách, ale je to celé neuvěřitelně slabé, opravdu slabé...

Václav Klaus /president ČR a bývalý člen několika hudebních těles foto vpravo/

Obrazek

Berete mi za srdíčko a když spustíte -  naskakuje mi husí kůže. A navíc máte krásně fousatého basáka, s tím  by stálo za to si minimálně zatancovat!

.......

Illona Csáková /zpěvačka v muzikálu Kleopatra a předsedkyně poroty Česko hledá Superstar foto vlevo/

Obrazek

Kapela představuje solidní zástupce českého hospodského bigbítu, kteří dovedou roztancovat každou hospodu. Neškodilo by však naladit kytary a ubrat saxofon.

Josef Vlček /hudební kritik a redaktor časopisu Muzikus  foto vpravo/

ObrazekKocovina? To znám, to je prevít. Chce to pořádně přepít, jinak se toho nezbavíte: rum, slívovice... co je po ruce, jinak se toho prevíta nezbavíte..

František Jiroutek /bezdomovec foto vlevo/Obrazek

Jentak dál, hoši. Jste mladí máte všechno před sebou. To já, když jsem byl ještě mladej to bylo legrace. Jsem taky muzikant a hrával jsem v kapele Šlapeťanka. Jo to bylo legrace.

Josef Horáček /posluchač - Svojšín, foto není k dispozici/ 
ObrazekNázev skupiny zní nanejvýš odpudivě. Proč se ptáte na kocovinu mě - příznivce stylu wellness? Rocková hudba je pro mně synonem promiskuity, alkoholismu a neřesti všech druhů. Dejte mě s tím pokoj!       Jaroslav Dušek /herec a moderátor,  swingový zpěvák, foto vpravo/