Jdi na obsah Jdi na menu
 


otvíralRockový koktejl 2009: Stan and Tony Revival, Kocovina, Babahed, Outsider.


ROCKOVÝ KOKTEJL 2008 se uskutečnil  27. prosince 2008 v klubu Morrison v sestavě:  Blue Zebra 3 (Plzeň), Kryl revival (Plzeň) a Kocovina (ML)

Rockový koktejl 2007: 28. prosince 2007 se otvíral po roce zákazu rockový klub Morrison v Hamrníkách , konala se akce Rockový koktejl, tedy vystoupení kapel Stan And Tony Revival, Kocovina a Baba Hed. Přišlo dost lidí a celá akce se myslím povedla. Pro vás, kdo jste se nemohli zúčastnit, jsme připravili menší fotoreportáž:

Obrazek

Kolem půl devátý se konečně nazvučila aparatura a mohla začít první kapela Stan And Tony Revival. Začali stylově Road To Hell od Chrise Rey /zpíval Standa Kopejtko/. Já se nejvíc těšil na kytarové sólo od Honzy Sedláčka /na smímku/, v pozadí basák Míša Kanca.

Obrazek

Na druhé fotografii je zpěvák Stan And Tony Standa Kopejtko /uprostřed/, nalevo je Honza Sedláček a napravo je klávesista Walter Hauser ze Sokolova.

Obrazek

V dalších písničkách kapelu již posílil Slavík z Madridu Tonda Kunšta, předvedl opět něco ze své hlasové ekvilibristiky,za kterou by se nemusel stydět ani Mistr Karel Gott.

Obrazek

Na této fotce je odleva Honza Sedláček, Tonda Kunšta a Standa Kopejtko s elektrickou kytarou. To již byl koncert v plném proudu, hrály se starý pecky Beatles, Creedence Cleerwater Revival, Rolling Stones, prostě starý osvědčený repertoár, který si rád poslechne každý posluchač a muzikant, profesionálně zahraný.

Obrazek

Jako druhá se připravila kapela Kocovina, na fotce je náš kytarista Franta Miko, který se vlastně s námi loučil, protože ho nahradí klávesák Eman Laffar. Franty je škoda, jeho rytmicky přesná kytara nám bude chybět, ale v současné době je příliš vytížený ve své druhé kapele Pralessanka.

Obrazek

Na další fotce saxofonista Martin Vlasák a kapelník Kocoviny Jirka Fáměra. Naše kapela hrála dvousériový výběr našich písniček: Kabát, Tři Sestry, Jasná Páka, Garáž atp.

Obrazek

Na další fotografii dva z tanečníků Míra a Miluška, parket se začal postupně plnit a zábava se začala rozbíhat.

Obrazek

Zpívající bubeník Martin Němec hrál na své nové bicí. Kocovina hrála s chutí, nebylo znát, že po častých změnách muzikantů vystupujeme méně. Muzikanti se bavili a spolu s nimi i publikum.

Obrazek

Kapela Kocovina hraje Kabáty - Kdo si nechce hubu spálit a v popředí pózuje Standa Bulín, který už se nemohl dočkat svojí kapely Baba Hed.

Obrazek

A nastoupila poslední kapela Baba Hed se svým frontmanem Fannym, který v poslední době zpívá s nadšením. A jede celá kapela. Fanny vlítl na pódium a začal roztáčet svoji show. V pozadí kytarista Pepa Sauer.

Obrazek

Basák Pavel Kuba Kubíček hraje jak v Kocovině tak v BabaHedu. Muzika je jeho velkou vášní a v hospodě dovede dlouhé hodiny o ní zasvěceně vyprávět. Kéž by bylo takových nadšenců více! V pozadí bubeník Jarda Miláček se svojí typickou čelenkou.

Obrazek

Zleva Jarda Miláček /v pozadí/, Fanny a Pepa Sauer. BabaHed už jede naplno jako rozjetá lokomotiva.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář